Policja skonfiskowała broń i narkotyki Policja skonfiskowała broń i narkotyki

Policja skonfiskowała broń i narkotyki (© KPP Cieszyn)

W sobotę do cieszyńskiego aresztu trafił 27-latek z Dąbrowy Górniczej, który miał przy sobie dwie sztuki broni i amunicję, a w plecaku ponad 120 gramów marihuany.

W sobotę kilkanaście minut po 12.00 w Cieszynie policjanci interweniowali na ulicy Michejdy w Cieszynie. Na chodniku leżał mężczyzna, który był w stanie silnego upojenia alkoholowego. Podczas sprawdzenia okazało się, że 27-latek z Dąbrowy Górniczej miał przy sobie dwa pistolety gazowe kal. 8 mm i 9 mm oraz 40 sztuk amunicji. Ponadto w plecaku posiadał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad 120 gramów marihuany. Zanim trafił do policyjnego aresztu zaopiekowali się nim ratownicy pogotowia oraz lekarze cieszyńskiego szpitala.

To kolejne zatrzymanie osoby, która posiadała znaczne ilości marihuany. W ubiegłym tygodniu policjanci przy al. Łyska skonfiskowali 165 gram marihuany.

27-latek z Dąbrowy usłyszał zarzuty. Za przemyt znacznej ilości narkotyków grozi mu do 5 lat więzienia. Prokurator objął już 27-latka policyjnym dozorem.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!