Film "Kler" przyciągnął tłumy do kin... i rozpala internet do czerwoności [MEMY]. Będzie rekord widzów?

Ile osób przez pierwszy weekend od premiery obejrzało film "Kler"? Dokładnych danych jeszcze nie ma, ale już teraz można mówić o olbrzymim sukcesie! Wszak dawno już żaden z polskich filmów nie wzbudził takiego zainteresowania! Bilety na film sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Sale są zapełniane na kilka dni do przodu... a kina wychodzą na przeciw oczekiwaniom widzów, i proponują dodatkowe wyświetlenia. Medialne zamieszanie wokół filmu z pewnością jeszcze bardziej rozkręcił machinę promocyjną. Cenzura Smarzowskiego przez TVP, usuwany zwiastun z serwisu YouTube, zamieszanie o Złotego Klakiera z Radiem Gdańsk, słowa ks. Wojciecha Lemańskiego pod adresem ks. Kowalczyka: "odwal się klecho", czy emocjonalny wpis Krystyny Pawłowicz - to tylko niektóre wątki związane z nowym obrazem Smarzowskiego, które stały się po części... jego reklamą. Pozostanie pytanie, czy "Kler" pobił już rekordowy wynik, wciąż należący do "50 twarzy Greya" - który w pierwszych trzech dniach od premiery obejrzało 834 479 widzów w Polsce. Przekonamy się już wkrótce. Film oczywiście komentują również internauci, często w formie autorskich MEMÓW. Kliknij w "zobacz galerię" i zobacz je.

TK

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.11.2018, 14:58

Film opowiada o nieradzeniu sobie z samotnością niektórych księży. Tych którzy nie potrafią się zaangażować pracę i relacje społeczne lub źle wybrali swoją drogę zyciowă. Nie ma wiele wspòlnego ze zwiastunem w mediach.

18.10.2018, 00:11

po zakonczeniu filmu nikt nie wstal, wszyscy dalej siedzieli, ja tez, bo nie mialam sily na nic.wszyscy ksieza wiedza kto to jest arcybiskup, a winne sa tez nasze swietojebliwe wladze, w dupe caluja tych trutniow, darmozjadow i zboczencow.

10.10.2018, 17:16

Film bardzo dobry, choć nie wiem o co w nim chodzi (jestem niepełnosprawny umysłowo w stopniu lekkim) i w tej całej otoczce medialnej! Nie żałuję wydanych pieniedzy do kina. Smarzowski powinien zrobić film, a raczej serial o aferach, przekretach , oszustwach i patologiach pisowskiego nierządu, bylo by dużo ciekawiej!

09.10.2018, 22:06

Film bardzo kiepski, nie wiem o co chodzi w tej całej otoczce medialnej!Żałuję wydanych pieniedzy do kina. Smarzowski powinien zrobić film, a raczej serial o aferach, przekretach , oszustwach i patologiach poprzedniego rządu, bylo by dużo ciekawiej!

07.10.2018, 15:14

Ale Polska i większość Europy jest zdominowana przez kler katolicki (rzymsko-pedofilski) więc o czym innym ma być film? Najwięcej pedofili, zdrajców i faszystowskich kolaborantów było i jest w kościele rzymsko-pedofilskim.

06.10.2018, 08:25

film o islamie już jest "Mustang"

03.10.2018, 11:01

Niech teraz któryś reżyser zrobi film o anomaliach wśród aktorów lub o pedofilach islamskich . Ktoś chętny ...?

28.09.2018, 09:37

Jest tu ktoś, kto oglądał serial komediowy "Ojciec Ted"? Tam była identyczna sytuacja: w kinie puszczano jakiś kontrowersyjny dla kościoła, ale bardzo mało znany film. Do lokalnej parafii przyjechał więc wkurzony biskup i kazał tamtejszym podwładnemu protestować przed wejściem do kina. Protest wzbudził ogromną ciekawość ludzi. W efekcie mało znany filmik stał się wielkim, kasowym hitem, na który wybrali się chyba wszyscy mieszkańcy (w tym jeden z księży ;-). Polecam ten serial, boki zrywać ;-))).

26.09.2018, 09:16

film nie poruszył najważniejszego problemu w kościele, bo nawet tu obowiązuje polityczna poprawność, a mianowicie potężne homolobby w kościele, poczytajcie na ten temat, bo w filmie o tym cicho sza...