„Udział w akcji będę wspominał z uśmiechem. Pokazał mi siebie samego z innej perspektywy.” – mówi Irakli Kardava, uczestnik czwartej metamorfozy akcji „Męskie Zmiany”.

Irakli (26l.), pochodzi z Gruzji, od niedawna mieszka w Polsce. Z wykształcenia jest anglistą, obecnie pracuje i studiuje informatykę na Uniwersytecie Śląskim. W czasie wolnym trenuje karate i podróżuje ze swoją narzeczoną.

ZGŁOSZENIE:

Irakli zgłosił się do udziału w akcji spontanicznie, podczas zakupów w City Pont Tychy z narzeczoną, Anią. Na pytanie, dlaczego to on powinien zostać wybrany, odpowiedział żartobliwie, że „Chciałby zachwycić swoją dziewczynę!”.

PIERWSZE SPOTKANIE – KONSULTACJE

„Ika jest bardzo fajnym, serdecznym i inteligentnym facetem. Na początku był zdystansowany, ale szybko złapaliśmy świetny kontakt.

Po krótkiej rozmowie, ustaliliśmy, że musimy popracować nad stylizacją i fryzurą, poprosiłam go też o zapuszczenie brody.

Naszym spotkaniom towarzyszyła miła atmosfera, śmiech i zaskakujące interpretacje językowe. Rozmowy z Iką przywołały moje wspomnienia z pierwszych lat nauki we Francji, kiedy to przekręcane słówka, drobne nieporozumienia, były źródłem wielu zabawnych sytuacji. Imponujące jest to, że nasz zdolniacha nauczył się języka polskiego w zaledwie sześć miesięcy!” –Barbara Rdzanek, stylistka, Relook Studio

„Gdy zadzwoniła do mnie Basia z zaproszeniem do udziału w akcji, pomyślałem że to żart! Długo zastanawiałem się, dlaczego to właśnie ja zostałem wybrany. Czy aż tak źle wyglądałem?! :) Przed udziałem w projekcie obawiałem się dziwnych stylizacji, farbowania włosów i kosmetyczki. Na szczęście zupełnie niepotrzebnie! Pierwsze spotkanie było bardzo pozytywne, pod opieką Basi i zespołu czułem się bezpiecznie!” – Irakli Kardava

1 ETAP – STYLIZACJA

„Organizując metamorfozy dla meżczyzn, marzyłam by ubrać naszych uczestników w klasyczną, miejską elegancję. Okazało się jednak, że Ika jest typem sportowca - ceni sobie luz i wygodę.

Życie i styl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ośka (gość)

Ale serio... Gość przystojny bardzo, przed udziałem w akcji był dobrze ubrany i fryzurę też miał ok. Jaki sens jest robić metamorfozę komuś, kto DOBRZE wygląda? Weźcie jakiegoś brzydala albo totalne bezguście i wtedy się popiszcie.