Śląskie: Kto wygrał wybory 2018 w II turze? OFICJALNE WYNIKI [nowi prezydenci i burmistrzowie]

Sprawdź WYNIKI wyborów 2018 w woj. śląskim! 4 listopada w woj. śląskim wybieraliśmy w II turze 10 prezydentów i 10 burmistrzów. Kto zwyciężył? Publikujemy oficjalne już wyniki! Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź poszczególne miasta.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.11.2018, 20:05

Zabrze w ruinie P Szulik w pałacu

06.11.2018, 13:02

"Wybory

05.11.2018, 22:04
Do XXX, a jak myślisz co było w ościennych miastach? Było inaczej czy podobne stosowano podobne metody?"
Nikt w miastach które znam nie stosuje takich metod jak ta Caryca. Sterowana przez kiboli -bandytów z górnika. Całe miasto cierpi bo ta baba przepierdziela miliony na kolesi z górnika Zabrze. Przeważnie kluby opierają swoje zobowiązania w sposób przejrzysty. Tutaj mamy branie pożyczki od firmy "kogucik" z Piaseczna na miasto i przekazanie ich w ręce cfaniaczków z górnika. Oszukuje się mieszkańców.Większość tak potrzebnych pieniędzy w Zabrzu idzie na ten klub kojarzony głównie z dwoma rzeczami z PRLem i Stalinem oraz z bandytami. I na smyczy tych ludzi jest Pani Szanowna Prezydent. W/g moich obliczeń już ponad 300 milionów złotych poszło w ten klub o tak niejasnych finansach ,że spokojnie mogło by się tym zająć CBŚ i CBA. Sumując w Zabrzu dalej będziemy śiadkami kibolskich rządów Pani ,która na prawdę mieszkańców miasta ma gdzieś a żyjąc w dobrej komitywie z kibolami bandytami zapewnia sobie ich głosami rządy ,któr powodują utratę finansowej płynności miasta. Ta pani i lub górnik zrujnują Zabrze. A potem i tak będzie żyć spokojnie i w luksusach. Jedynanadzieja na odpowiednie organa ,które zajmą się sposobem finansowania i funkcjonowania UM w Zabrzu i klubu piłkarskiego górnik.

06.11.2018, 13:01

"Wybory

05.11.2018, 22:04
Do XXX, a jak myślisz co było w ościennych miastach? Było inaczej czy podobne stosowano podobne metody?"
Nikt w miastach które znam nie stosuje takich metod jak ta Caryca. Sterowana przez kiboli -bandytów z górnika. Całe miasto cierpi bo ta baba przepierdziela miliony na kolesi z górnika Zabrze. Przeważnie kluby opierają swoje zobowiązania w sposób przejrzysty. Tutaj mamy branie pożyczki od firmy "kogucik" z Piaseczna na miasto i przekazanie ich w ręce cfaniaczków z górnika. Oszukuje się mieszkańców.Większość tak potrzebnych pieniędzy w Zabrzu idzie na ten klub kojarzony głównie z dwoma rzeczami z PRLem i Stalinem oraz z bandytami. I na smyczy tych ludzi jest Pani Szanowna Prezydent. W/g moich obliczeń już ponad 300 milionów złotych poszło w ten klub o tak niejasnych finansach ,że spokojnie mogło by się tym zająć CBŚ i CBA. Sumując w Zabrzu dalej będziemy świadkami kibolskich rządów Pani ,która na prawdę mieszkańców miasta ma gdzieś a żyjąc w dobrej komitywie z kibolami bandytami zapewnia sobie ich głosami rządy ,któr powodują utratę finansowej płynności miasta. Ta pani i lub górnik zrujnują Zabrze. A potem i tak będzie żyć spokojnie i w luksusach. Jedyna nadzieja na odpowiednie organa ,które zajmą się sposobem finansowania i funkcjonowania UM w Zabrzu i klubu piłkarskiego górnik.

05.11.2018, 22:04

Do XXX, a jak myślisz co było w ościennych miastach? Było inaczej czy podobne stosowano podobne metody?

05.11.2018, 18:36

Dziś był najpiękniejszy dzień pracy w 2018r. w UM w Bytomiu.
Widzieć tą zawiedzioną twarz Damiana i jego popleczników :-) BEZCENNE
Won ! ! ! nieroby,lenie,cwaniaczki,kombinatorzy,ku.wy,złodzieje...
WON na olimpijską do krzywego domku kible sprzątać choć w sumie i do tego się nie nadajecie !

05.11.2018, 17:03

BRAWO DLA MANKI ,,PREDZEJ TO UPADNIE

05.11.2018, 14:28

Gratuluje Żabolom kontynuacji utopi w wersji bezpartyjnej pisiary.

05.11.2018, 11:47

Bandyckie metody kandydatki kiboli z Roseveltea w czasie kampanii.
"- Przez krótki moment uwierzyłam, że moja kontrkandydatka przestanie mnie atakować w sposób nieuczciwy. Już nie wierzę, bo mam niezbite dowody na to, że kłamała deklarując zaniechanie "ciosów poniżej pasa". Mój sztab to kilka osób, które wierzą we mnie i w mój sukces. Sztab pani Małgorzata Mańka-Szulik to w tej chwili dziesiątki najemników, którzy otrzymują sowite wynagrodzenia za prowadzenie kampanii pełnej nienawiści. Są wspierani przez wystraszonych wizją zmian urzędników. Na zlecenie mojej kontrkandydatki zostały zatrudnione agencje specjalizujące się w tzw. "czarnym PR" i marketingu politycznym. Znam nazwy tych firm i wszystkie działania, które podjęły, żeby pokazać mnie Państwu z jak najgorszej strony - mówi na swoim wideoblogu Agnieszka Rupniewska.

- W trakcie kończącej się kampanii byłam szykanowana i prześladowana. Wysłannicy sztabu pani Małgorzaty nachodzili moich sąsiadów pytając o moje życie prywatne. Metodami detektywistycznymi była inwigilowana moja firma, niepokojono klientów mojej spółki i szkalowano mnie w ich oczach, narażając na straty finasowe i wizerunkowe. Pracownicy mojego sztabu byli śledzeni w trakcie wykonywania swojej pracy. Osobista cena jaką płacę za decyzję o starcie w wyborach jest dzięki brudnej strategii mojej kontrkandydatki dużo większa niż zakładałam. Nie przypuszczałam, że strach przed zmianą może powodować w ludziach aż tak niskie zachowania - dodaje Agnieszka Rupniewska. "

05.11.2018, 11:06

I znowu setki milionów złotych publicznych pieniędzy pójdą na ten stalinowski klub z Zabrza. A w mieście brud syf i nepotyzm w UM. Kiedy w końcu bandyci z górnika przestaną kierować działaniami urzędników?????? Ile to pani prezydent przekazała na ten bankrutujący klub pożyczająć od firmy "kogucik" z Piaseczna .34 mln zł? .A Firemka ma kapitał zakładowy 5000 zł.SKANDAL!!!!!!!!
Śmiem twierdzić ,że teraz za kolejnej kadencji tej Pani ,którą wodzą na sznurku kibole miasto Zabrze stanie na krawędzie bankructwa. No i te metody walki z konkurentką w wyborach. Jak w mafii.