Śląskie: reforma edukacji w 10 największych miastach. Samorządy od 15 stycznia mogą podejmować uchwały dostosowujące nową sieć szkół do zmian w oświacie. W skrócie: koniec z gimnazjami, od września będą stopniowo wygaszane. Wracają ośmioklasowe podstawówki i czteroletnie licea. Oto jak reforma oświaty będzie przebiegała w 10 największych miastach województwa. Kliknij w galerię i sprawdź.


Nauka

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Beobachter (gość) (Nauczyciel)

Jeżeli nie jest najlepiej, to na pewno nie wina władz (Chorzów, to miasto gdzie są najwyższe dodatki i naprawdę świetna baza) lecz Twoja - "nauczycielu"!

Arek (gość)

Gmina musi wykonać gigantyczna pracę aby szkoły mogły odnaleźć sie w nowej rzeczywistości. Ta praca wymaga spokoju a nie jątrzenia i bezproduktywnego bicia piany. Od gadania straszenia snucia czarnych wizji jeszcze nic nikomu dobrego nie przyszło.

Geograf (gość)

Jak nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących w szkołach średnich tracili pracę to jakoś nikt nie płakał.