Śląskie: REJESTR przestępców seksualnych [listopad 2018]. Pedofile i gwałciciele z woj. śląskiego [PEŁNA LISTA]

Pedofile i gwałciciele z woj. śląskiego. Ministerstwo sprawiedliwości aktualizuje na bieżąco nazwiska na liście przestępców seksualnych. W galerii prezentujemy pełny wykaz przestępców z terenu woj. śląskiego, wraz ze zdjęciami i konkretnymi przestępstwami, których się dopuścili. Kliknij w "zobacz galerię" i zobacz ten wykaz.

J.B.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

03.12.2018, 08:16

@pok odstaw tlen, zrobi to dobrze wszystkim wokół. Tylko go marnujesz. @placek - gdybyś nie zauważył - ten rejestr nie dotyczy księży. Cytując klasyka, "sam pan pier.dolisz". Tak się składa, że wśród księży odsetek pedofilii jest największy. I, wyprzedzając, nie cytuj mi tu jakichś badań kobiety, która robiła "badania" na konkretne zlecenie. I do tego w innym kraju.

22.11.2018, 23:14

Śmiesznie jest to że morderca z Bytomia został skazany na rok I osiem miesięcy . To jest śmiesznie!!!!

21.11.2018, 18:31

To przerażające i śmieszne zarazem, że gwałciciele są skazywani na max. 10-15 lat, a czasami gdy dojdzie "tylko" do próby gwałtu dostaną max. rok, a złodziej, czy osoba posiadająca narkotyki dostanie o wiele surowszy wyrok...

16.11.2018, 10:14

Nikogo nie rusza fakt, że te wyroki trwają po 8 lat!? Przecież to nie są ludzie, trzeba to zamknąć, nie ma drugiejsz szansy dla gwalcicieli, jestem przerażona faktem, że przebywają na wolności i wciąż mogą zrobić komuś krzywdę.

15.11.2018, 07:04

Ksieza i ksieza....a moze rejestr pedofili nauczycieli ? Hmm ? Moze rejest pedofili policjantow ? Moze rejestr pedofili politykow ? Skonczcie juz pier.dolic o tych ksiezach....masakra.

14.11.2018, 08:55

@araya odstaw tvn i gw, dobrze Ci to zrobi

09.11.2018, 13:39

Zaraz zlikwidują komentarze w wątku :) Zawsze tak robią, jak się zapytać o pedofilów w sutannach. Świętojjebliwy dziennik zachodni - z nazwy, właściwie to dziennik czarny.

05.11.2018, 13:41

I znowu brak księży katolickich? Dlaczego? Watykan tak chroni swoich agentów-pedofili rozsianych w Polsce?

05.11.2018, 13:39

A gdzie są włodarze organizacji niedzinych dzwonów ???

05.11.2018, 12:56

a gdzie są Księża ?

05.11.2018, 08:11

BARDZO DOBRZE ŻE JEST TAKI REJESTR ALE TOTALNA GŁUPOTĄ JEST PUBLIKOWANIE TEGO TYPU INFORMACJI, JAK KOMUŚ ZALEŻY TO SAM SOBIE MOŻE SPRAWDZIĆ,

29.10.2018, 10:07

Szanownej Starszej Pani raczyły się artykuły pozajączkować. Ten dotyczy niepełnego raportu pedofilów.

28.10.2018, 19:35

Jakie miasto takie afery .Brak słów żeby opisać żenady jakie fundują naszemu miastu działacze przeciwni obecnemu Prezydentowi .Co macie do zaoferowania oprócz afer ,bajek i kłamstw.Mika idź się leczyć zanim wszystko zniszczysz.

23.10.2018, 14:25

TO JEST CHORE I BEZMYŚLNE!
DZIĘKI TAKIM ARTYKUŁOM MAMY CORAZ WIĘCEJ TAKICH PRZESTĘPCÓW. A TO MOGĄ BYĆ SYNOWIE, OJCOWIE I DZIADKOWIE KAŻDEGO Z WAS, SZANOWNI DZIENNIKARZE, SZEFOWIE MEDIÓW I PROKURATORZY!

23.10.2018, 14:24

TO JEST CHORE I BEZMYŚLNE!
DZIĘKI TAKIM ARTYKUŁOM MAMY CORAZ WIĘCEJ TAKICH PRZESTĘPCÓW. A TO MOGĄ BYĆ SYNOWIE, OJCOWIE I DZIADKOWIE KAŻDEGO Z WAS, SZANOWNI DZIENNIKARZE, SZEFOWIE MEDIÓW I PROKURATORZY!

23.10.2018, 14:24

TO JEST CHORE I BEZMYŚLNE!
DZIĘKI TAKIM ARTYKUŁOM MAMY CORAZ WIĘCEJ TAKICH PRZESTĘPCÓW. A TO MOGĄ BYĆ SYNOWIE, OJCOWIE I DZIADKOWIE KAŻDEGO Z WAS, SZANOWNI DZIENNIKARZE, SZEFOWIE MEDIÓW I PROKURATORZY!

17.10.2018, 14:58

Zawsze w tym temacie pojawia się ten zj.eb od romów. I kopiuj - wklej to samo gów.no o romach.
Przy okazji, raport jest niepełny i pisanie "pełna lista" jest oczywistym KŁAMSTWEM. Raport ten nie obejmuje pedofilów w sutannach. Przy okazji "redakcjo" - obcinanie komentarzy jest słabe. A może jak poprzednim razem znowu wyłączycie możliwość komentowania pod artykułem o "raporcie" gdy pojawią się pytania, dlaczego w raporcie nie ma księży...?

17.10.2018, 08:03

Zawsze w tym temacie pojawia się ten zj.eb od romów. I kopiuj - wklej to samo gów.no o romach.
Przy okazji, raport jest niepełny i pisanie "pełna lista" jest oczywistym KŁAMSTWEM. Raport ten nie obejmuje pedofilów w sutannach. Więc tak naprawdę jest cząstkowy.

10.10.2018, 23:41

Będąc w danym kraju masz się dostosować do jego kultury. Więc romowie mają sie dostosować do naszej kultury i do naszych obyczajów bo u nas seks z osobą poniżej 16 roku życia jest przestępstwem. I gówno mnie obchodzi ich kultura w moim kraju. Jak w ich kulturze jest to normalne to niech spierdalają do swojego kraju a nie narzucają swoje widzimisie.

06.10.2018, 16:15

Inaczej jest w kulturze Romów. ... Trzeba pamiętać, że przecież u nich 13-letnie dziewczynki są poślubione dorosłym mężczyznom. I pojawia się pytanie - czy próbować zmieniać ich świat czy zostawić, jakim jest? - zastanawia się Łukasz Ługowski, pedagog i dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii "Kąt" w Warszawie.

Prokuratura oskarżyła 21-letniego Roma z Opolszczyzny o współżycie seksualne z nieletnią. Tyle że dla społeczności romskiej ci młodzi są mężem i żoną, bo wzięli ślub zgodnie z obyczajem. - Trzeba by nas wszystkich zamknąć do więzienia - kwituje szef polskich Romów
Podczas przesłuchania Marek K. przyznał się do współżycia z Agnieszką. Tłumaczył, że w romskiej tradycji to normalne, że mężczyźni "żenią się" z dziewczynami nawet 12- czy 13-letnimi.
Władysław Kwiatkowski, szef Stowarzyszenia Romów Polskich z Gliwic, uważa, że władze nie powinny się w te sprawy mieszać. - Bo to typowo romska sprawa i władze powinny nam dać spokój. Ja miałem 14 lat, kiedy zostałem ojcem - podkreśla. ...rozmowa o sprawach intymnych dla Romów już jest czymś bardzo niestosownym, to są rzeczy tabu, o tym nie powinno się wspominać.

O tym nie wspominajmy, ich broni nadzwyczajna kasta, a Polacy sponsorują im dostatnie życie w naszym kraju nie pracując i nie płacąc podatków ale za samo oglądanie takich obrazów polskojęzyczne sądy skazują, a prawdziwi pedofile są bezkarni.

06.10.2018, 11:37

..... czyli na Śląsku nie ma Księży pedałów ???