Strażacy i służby państwowe nie pomogą w tym roku WOŚP? „Wygląda to tak, jakby ich pomoc została zablokowana”

Państwowa Straż Pożarna oraz inne służby państwowe nie mogą angażować się w zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Służby państwowe nie biorą udziału w akcjach dodatkowych, które były atrakcją finałów. Najprawdopodobniej decyzje o wstrzymaniu współpracy zostały podyktowane nieprzychylnym stanowiskiem władzy PiS wobec WOŚP i Jurka Owsiaka. Czytaj więcej - kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

JS

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.01.2019, 13:54

Kto jak kto ale takie sluzby jak straz pozarna czy pogotowie czy nawet policja powinni byc dla ludzi i poza podzialami politycznymi nie zalezni od parii rzadzacej ludzie co sie dzieje w tej naszej Polsce obudzmy sie zanim bedzie pozno

14.01.2019, 16:30

Przez 27 lat WOŚP zebrała miliard złotych i za te pieniądze zakupiony został sprzęt medyczny. Co roku płacimy grubo ponad miliard katechetom za prowadzenie lekcji religii. Jakieś wnioski?

14.01.2019, 15:31

do irasiad A kto ci natłukł do pustego łba, że debil morderca był "wyznawcą" tej czy innej strony sceny politycznej

13.01.2019, 21:26

To że strażacy PSP mogą uczestniczyć w tak wspaniałej, dobroczynnej akcji to dla nich zaszczyt. Skoro jesteś upośledzony w jakimś stopniu wytłumaczę ci o co chodzi. Oni codziennie niosą dobro, to nie jest im obce, i nie chodzi o to by musieli biegać z puszkami, mogą na przykład prowadzić akcje prewencyjne, czytaj, szkolące. Np ratowanie życia lub reanimacja.
Nikt im nie każe biegać z puszkami i zaniedbywać swoich obowiązków. To zazwyczaj są ludzie dobrej woli, społecznicy. Korona im z głowy nie spadnie jak twoim p!ierdolonym księżulkom którzy tyko czekają na MAMONĘ!!! Jesteś smutny, do tego kolega z twojej opcji, pislamistycznej, wbija noże w piersi niewinnym ludziom. Zaczyna się w naszym kraju wojna domowa, na prośbę upośledzonego bratobójcy, skurwiela bez serca, konta, i prawa jazdy.
Mam nadzieję że naród oprzytomni i da tym fanatykom czerwoną kartkę... A ty idź i żryj piach, albo żwirek z kuwety kota tego śmiecia...

13.01.2019, 21:13

@Gość... Sluchaj p!erdolony pislamisto...

13.01.2019, 19:25

Przez całe lata organizowano szkolenia i pokazy podczas WOŚP przez zastępy PSP..aż do władzy dorwała się banda debili których boli ilość kasy która ucieka im między palcami...pewnie boli ich że mogliby jeszcze więcej dołożyć biznesmenowi z Torunia gdyby przejął akcję Owsiaka...

13.01.2019, 17:02

Do poniżej, weź mi leki i połóż się spać, o czym ty piszesz? Strażacy mają z puszkami chodzić? Weź się ogarnij, bo nieźle porabany jesteś.

13.01.2019, 15:49

@Gość, ale ochrona prywatnych miesiączek naczelnego schizofrenika przez policję była OK? Tak?

13.01.2019, 15:06

Droga redakcja a w czym mają te służby pomagać? Czy aby artykuł ma na celu podgrzewanie atmosfery? Akurat nie wiem dlaczego strażacy mają coś robić dla WOŚP? Przecież mają swoje zadania i proszę o nie mieszanie służb które mają swoje zadania w zbiórkę Owsiaka, to jakieś nieporozumienie.

13.01.2019, 13:59

Wiadomo że faszyści z PiSuaru dążą do tego i jątrzą przeciw Owsiakowi dlatego że Owsiak nie dorabia gęby polityczno-religijnej do swojej działalności a PiSuary chciałyby żeby jakaś kościelna pseudofundacja zgarniała kasę i dawała klechom.
Na szczęście kopną w dupę wyborcy Pisuarów w najbliższych wyborach, za całokształt tego oszołomstwa zwanego "rządami".

13.01.2019, 12:09

To jest żenujące i obrzydliwe!!!!, do ilu szpitali od kilkunastu lat Państwo nie dokłada specjalistycznego sprzętu, bo robi to Wielka Orkiestra, a zarazem My Społeczeństwo. Dzieje się to za sprawą jednego Człowieka który rozkręcil to na cały świat. Nikt nigdy nie zdobył tylu Serc co Owsiak. Będę wspierać WOŚP do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej.

12.01.2019, 23:19

Cholerne pisiory, oby ich wywieźli na taczkach! Najgorsze jest to, że tak wielu mamy ślepych ludzi w tym kraju, choćby się waliło i paliło, pińcetplus zasłoniło im oczy.