DeLorean wehikułem czasu, źródłem wspomnień i motoryzacyjną perełką. OTOMOTO zaskakuje kolejną odsłoną "Prawdziwych historii"

Materiał promocyjny OTOMOTO
DeLorean DMC-12 to samochód, który zaskakiwał w swoich czasach futurystycznym wyglądem. Drzwi unoszące się do góry, nielakierowana karoseria ze szczotkowanej stali nierdzewnej i charakterystyczny pomruk silnika - to wszystko pobudza wyobraźnię. Ten wyjątkowy pojazd stał się swoistym wehikułem czasu dla pana Krzysztofa i pani Agnieszki, bohaterów "Prawdziwych historii" OTOMOTO, opowiadających nie tylko o sentymencie do samochodów, ale o swojej wyjątkowej relacji. Przeżyjmy ją w ten świąteczny czas razem z nimi.

DeLorean wehikułem czasu. Kolejny odcinek "Prawdziwych historii" OTOMOTO

Dla wielu kultowy i futurystyczny - DeLorean DMC-12 - a dla bohaterów kolejnej odsłony "Prawdziwych historii" OTOMOTO pojazd, który stał się źródłem wspomnień i wielkich emocji.

Jak to się zaczęło? Przed domem bohaterów “Prawdziwych historii” w Warszawie stoi wiele kultowych i zabytkowych aut - przywracanie do życia samochodów, z którymi wiąże się historia, to nie tylko pasja, ale też praca. Choć otoczenie wyjątkowymi modelami przyprawia o zawrót głowy widać, że to DeLorean zajmuje szczególne miejsce w warsztacie i garażu pana Krzysztofa.

W spocie obserwujemy bohatera, który cierpliwie pracuje przy kolejnym modelu DMC-12 oraz moment, w którym przygotowuje się do wieczornej przejażdżki już gotowym do podróży DeLoreanem.

Początki swojej motoryzacyjnej pasji pan Krzysztof wiąże z młodością. Podczas studiów na politechnice z przetopionych łyżek z babcinej kuchni odlewał panewki do swojego ówczesnego samochodu. Już wtedy marzył o DeLoreanach, będących na tamten czas, obiektem niedoścignionych marzeń.

- Uważałem, że te auta mają duszę. Gdyby mogły mówić, to na pewno by wiele powiedziały - mówi pan Krzysztof, wspominając swoje pierwsze zetknięcie z DeLoreanem.

,,Gdy sprowadziłem pierwszy model, nie miałem żadnego pojęcia o jego konstrukcji. Wyzwaniem było nie tylko znalezienie samochodu i sprowadzenie go do Polski, ale też pomysł na to, co z nim dalej zrobić."

Dziś wiedza bohatera o legendarnym modelu jest znacznie większa. Wystawiony w OTOMOTO DeLorean to już dziewiąty przywrócony do życia model w karierze pana Krzysztofa. Pochodzący z 1984 roku model jest wyposażony w manualną skrzynię biegów, którą w przypadku tej marki, właściciel docenia mocniej niż te automatyczne.

DeLorean wehikułem czasu, źródłem wspomnień i motoryzacyjną perełką. OTOMOTO zaskakuje kolejną odsłoną

Miłość nie tylko do samochodów

Relacji głównych bohaterów samochody - zwłaszcza te zabytkowe - towarzyszą od początku. Z uśmiechem wspominają czas, w którym się poznali ponad 30 lat temu, gdy pan Krzysztof przyjeżdżał na randki za każdym razem innym samochodem. Pani Agnieszka przyznaje, że budziło to zainteresowanie podejrzliwych sąsiadów. Jak się okazało, motoryzacyjna pasja nie tylko przyciągnęła ich do siebie, ale stała się częścią ich wspólnego życia.

- Często jeździmy na przejażdżki, a podróże DeLoreanem zawsze budzą pozytywne emocje. Mamy zdjęcia z rynku w Kazimierzu Dolnym, gdzie postawiony pod katedrą wywołał prawdziwą sensację. Przechodzący ludzie niemal “wypolerowali” samochód oglądając go z bliska - wspomina pani Agnieszka.

Bohaterka podkreśla, że na co dzień siada za kierownicą zabytkowych samochodów, które wymagają regularnego “wyprowadzania na spacer”. W motoryzacyjne życie wciągnięte są także córki bohaterów, nie zawsze zadowolone z tego, że spod szkoły zabiera je wiekowa już, angielska taksówka z kierownicą po prawej stronie.

- Dokładnie rok temu ruszyliśmy z cyklem “Prawdziwe historie” przedstawiając historię wnuczki, która odziedziczyła samochód po dziadku. Historia DeLoreana zbudowana jest na marzeniu, którego realizacja toczyła się równocześnie z budowaniem wyjątkowej relacji głównych bohaterów. Właśnie po to stworzyliśmy ten format i pokazujemy już jego czwartą odsłonę – by wzruszać i pokazywać emocje, które kryją się za ogłoszeniami – mówi Patrycja Pawłowska – social media lead w OTOMOTO.

***
Nowy spot OTOMOTO od 6 grudnia, jest emitowany w internecie. Kampanię uzupełnią działania promocyjne w mediach społecznościowych, internecie i radiu. Za koncept kreatywny i koordynację social mediów, a także produkcję spotu oraz kampanii odpowiada agencja MADOGZ. Reżyserem spotu jest Jan Foryś, a za zdjęcia odpowiada dom produkcyjny Lucky Luciano.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: DeLorean wehikułem czasu, źródłem wspomnień i motoryzacyjną perełką. OTOMOTO zaskakuje kolejną odsłoną "Prawdziwych historii" - Motofakty

Wróć na wisla.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie