Na wiosnę zrób porządek z ogrzewaniem, wybierz czyste ciepło sieciowe!

Materiał informacyjny TAURON Ciepło
Udostępnij:
Wiosna to czas, kiedy zarządcy budynków myślą już o kolejnej zimie i o tym, czy obecny sposób ogrzewania mieszkań lokatorów jest tym, z którego powinni dalej korzystać. Decyzje podjęte w tym czasie, wpłyną na komfort życia lokatorów w kolejnych sezonach grzewczych.

Propozycją, którą obie strony powinny rozważyć, jest podłączenie budynku do ciepła sieciowego. To rozwiązanie zarówno kwestii ogrzewania budynku, jak i dostarczenia ciepłej wody bezpośrednio do kranów mieszkańców. Warto rozważyć inwestycję jak najszybciej, ponieważ cały proces trwa nawet kilkanaście miesięcy, a szybka decyzja pozwoli mieszkańcom szybciej cieszyć się komfortowym ciepłem w swoim mieszkaniu.
Więcej o tym, jak przyłączyć się do ciepła sieciowego, dowiesz się poniżej, z interaktywnego poradnika “Ciepło i na temat”.

Ciepło sieciowe w budynkach wielorodzinnych - korzyści dla zarządców i mieszkańców

Ciepło sieciowe to spokój, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania oraz zadowolenie mieszkańców. To ogromne korzyści dla lokatorów, którzy z pewnością docenią komfort wynikający z podłączenia do sieci.

To również wiele korzyści dla zarządców budynków wielorodzinnych. Jedną z zalet podłączenia zarządzanego budynku do ciepła sieciowego jest wzrost jego atrakcyjności dla przyszłych najemców. To także korzyść ekonomiczna wynikająca z podniesienia wartości budynku na rynku nieruchomości.

Martwisz się o koszty zmiany sposobu ogrzewania? Sięgnij po dofinansowanie!

Podjęcie decyzji o zmianie sposobu ogrzewania w budynku wielorodzinnym to ważny krok, który przysłuży się zarówno mieszkańcom, ale też z pewnością zarządcy. To oczywiście moment, kiedy warto porozmawiać o finansowaniu inwestycji.
Obawiasz się o koszty? Aktualnie działają systemy wsparcia dla tego typu inwestycji. Sięgnij po dofinansowanie! Jak to zrobić? Dowiesz się m.in. w #CIEPŁOINATEMAT!

Czas na wspólną decyzję, czas na zmianę!

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, cała inwestycja może potrwać nawet kilkanaście miesięcy, ale Tauron Ciepło maksymalnie upraszcza ścieżkę dla zarządcy, aby mógł on przeprowadzić projekt w sposób prawidłowy, bezpieczny i możliwie szybki.
Decyzja o zmianie sposobu ogrzewania na ciepło sieciowe wymaga jednak wspólnego działania – zarządcy i mieszkańców. Zobacz film i posprzątaj niedogodności związane z przestarzałymi metodami wytwarzania ciepła w Twoim budynku!

TAURON Ciepło - Zmień ogrzewanie na ciepło sieciowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Na wiosnę zrób porządek z ogrzewaniem, wybierz czyste ciepło sieciowe! - Dziennik Zachodni

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie