Nielimitowane możliwości korzystania z technologii z nową ofertą Magenta Dom od T-Mobile

Materiał informacyjny T-Mobile Polska
Udostępnij:
Usługi głosowe, nielimitowany transfer mobilny, szybki internet światłowodowy w domu, a teraz nawet pakiet telewizji – to najnowsza propozycja dla klientów T-Mobile. Oferta Magenta Dom to jeszcze większe możliwości i maksymalna elastyczność. Taki zestaw perfekcyjnie odpowiada na potrzeby abonentów szukających korzystnego pakietu usług łączonych, które pozwolą im cieszyć się rozrywką, zachować kontakt z bliskimi i efektywnie pracować bez ograniczeń.

T-Mobile: prosto i bez limitów

Teraz wystarczy zaledwie jeden pakiet, by zaspokoić wszystkie potrzeby domowników – od połączeń głosowych po telewizję. Warto tutaj podkreślić, że nowa oferta T-Mobile została przygotowana na podstawie realnych opinii i oczekiwań klientów. Mimo że aż 94% osób preferuje łączenie usług u jednego operatora, dostępne na rynku propozycje często są rozczarowujące ze względu na brak elastyczności i różnego rodzaju limity. Jeszcze więcej, bo aż 96% klientów, szuka ofert z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb – to właśnie zapewnia nowy pakiet T-Mobile.

Tu podaj tekst alternatywny

Magenta Dom to pełny pakiet usług, obejmujący nielimitowany internet mobilny i domowy internet światłowodowy, usługi głosowe oraz pakiet telewizji. Co więcej, użytkownicy mogą swobodnie zarządzać ofertą, by dopasować ją do swojej aktualnej sytuacji, nawet co miesiąc. Nauka w domu, praca zdalna, oglądanie ulubionych seriali, gry multiplayer – odpowiedzią na każdą z tych potrzeb jest oferta Magenta Dom. Prościej się nie da!

Tu podaj tekst alternatywny

Magenta Dom – dostępne pakiety

Na co dokładnie mogą liczyć klienci wybierający pakiet Magenta Dom? T-Mobile przygotowało dla swoich abonentów szereg korzyści, zaczynając od nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów nie tylko w całej Polsce, lecz także w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Do tego dochodzi nielimitowany pakiet mobilny z prędkością do 30 Mb/s wraz z usługą „Rozrywka bez Ograniczeń”, która umożliwia swobodne przełączanie się między platformami streamingowymi – m.in. HBO Max, Tidal czy Legimi.

W przypadku internetu domowego klienci zyskują stabilne połączenie światłowodowe z prędkością sięgającą 300 Mb/s. Ofertę zamyka rozbudowany pakiet telewizji, który zapewnia dostęp do:

  • 60 kanałów w ofercie S,
  • 110 kanałów w ofercie M,
  • 130 kanałów w ofercie L.

Tu podaj tekst alternatywny

Niższe ceny przez pierwszy rok i atrakcyjne stawki nawet po upływie okresu promocyjnego

Przez pierwszy rok opłata wynosi 95 zł miesięcznie nawet z pakietem L z 130 kanałami. Po okresie promocyjnym, użytkownicy mogą wybrać jeden z dostępnych wariantów – pozostać przy ofercie za 95 zł miesięcznie (pakiet S z 60 kanałami), wybrać wersję M ze 110 kanałami za 120 zł miesięcznie za komplet usług lub pakiet L oferujący 130 kanałów za 145 zł. To jeszcze nie koniec! Podstawą oferty Magenta Dom jest pełna elastyczność dla użytkowników – dlatego zmiana wykorzystywanego pakietu możliwa jest nawet co miesiąc. W tym celu nie trzeba nawet ruszać się z domu: wszystko odbywa się za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile.

Klienci mogą ponadto skorzystać z darmowego dostępu do platformy Player bez reklam przez całe 12 miesięcy oraz routera wi-fi. Oferta telewizji łączy się dodatkowo z możliwością zamówienia dekodera z systemem Android TV za zaledwie jedną złotówkę.

Tu podaj tekst alternatywny

Dlaczego warto postawić na ofertę Magenta Dom?

To przede wszystkim idealny sposób, by spełnić wymagania mieszkańców współczesnego polskiego domu. Badania przeprowadzone przez Payback Poland wskazują, że dla 54% Polaków ulubioną formą relaksu jest oglądanie serialów i filmów w domu, z kolei 47% respondentów wskazało na przeglądanie internetu. W ostatnim czasie szczególnie szybko wzrasta zużycie usług VOD. Dane wideo potrafią pochłonąć sporą część transferu – z tego względu idealnym wyborem będą oferty bez limitu przesyłanych danych.

Warto także ponownie podkreślić, że 96% abonentów chce korzystać z elastycznych ofert dopasowanych do ich potrzeb – takie wyniki pojawiają się w badaniach Kantar przeprowadzonych na zlecenie T-Mobile Polska. Pakiet Magenta Dom łączy nielimitowany dostęp do rozrywki i technologii z łatwością obsługi oraz maksymalną swobodą. Prosto, elastycznie i bez ograniczeń – to najlepsze podsumowanie nowej oferty T-Mobile.

Oferta Magenta Dom będzie dostępna w sprzedaży stacjonarnej i zdalnej od poniedziałku, 4 lipca 2022 r.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Nielimitowane możliwości korzystania z technologii z nową ofertą Magenta Dom od T-Mobile - Nasze Miasto

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie