Stal wygrała z Walcownią

(klm)
Pierwsze zwycięstwo odnieśli piłkarze BKS Stal. Wczoraj na własnym boisku pokonali beniaminka IV ligi Walcownię Czechowice 2-1. Spotkanie było debiutem dla dwóch stoperów.

Pierwsze zwycięstwo odnieśli piłkarze BKS Stal. Wczoraj na własnym boisku pokonali beniaminka IV ligi Walcownię Czechowice 2-1. Spotkanie było debiutem dla dwóch stoperów. W szeregach gospodarzy pojawił się znany z występów w Tłokach Gorzyce i Beskidzie Skoczów Jacek Pieniążek, a po przeciwnej stronie zagrał Artur Pajkos, który reprezentował barwy bielskiego Ceramedu w trzeciej lidze. Spotkanie nie było porywającym widowiskiem. Pierwsi gola zdobyli bielszczanie po trafieniu Natanka. Nieoczekiwanie Walcownia wyrównała po golu Pochwała. Druga połowa długo nie przynosiła zmiany rezultatu. Dopiero na 8 minut przed końcem rezultat na 2-1 dla BKS ustalił Suchowski.