Tak w ostatniej kolejce grały drużyny z naszego regionu

(klm)
Victoria Jaworzno - Sokół Zabrzeg 2-3 (1-1) Zabrzeżanom nie pomogło zwycięstwo odniesione na boisku w Jaworznie, bowiem wygrała także Unia Bieruń Stary, z którą Sokół ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań i choć ...

Victoria Jaworzno - Sokół Zabrzeg 2-3 (1-1)

Zabrzeżanom nie pomogło zwycięstwo odniesione na boisku w Jaworznie, bowiem wygrała także Unia Bieruń Stary, z którą Sokół ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań i choć oba zespoły mają taką samą ilość punktów, Unia plasuje się wyżej. Mecz ostatniej szansy rozpoczął się dobrze dla zabrzeżan. Już w 11. min. Damian Furtok uzyskał prowadzenie. Przed przerwą miały miejsce dwa ważne wydarzenia, Victoria wyrównała na 1-1, ale straciła bramkarza, który dostał czerwoną kartkę za zagranie ręką poza polem karnym. Ponieważ na ławce rezerwowych było sześciu piłkarzy, ale ani jednego bramkarza, między słupkami stanął kapitan Victorii. Grający w osłabieniu gospodarze po przerwie objęli prowadzenie. Sytuacja zmieniła się po wejściu grającego trenera Sokoła Artura Grzesika, który w końcowych fragmentach strzelił dwa gole na wagę zwycięstwa. Mimo wygranej, Sokół Zabrzeg spadł do ligi okręgowej.

W pozostałych meczach padły następujące wyniki:
Czarni-Góral Żywiec ? Unia Racibórz 3-2, Odra II Wodzisław - Peberow Krzanowice 0-2, Unia Bieruń Stary -Przyszłość Rogów 1-0, Naprzód Rydułtowy - MKS Lędziny 1-1, Górnik Jastrzębie - Koszarawa Żywiec 2-1, Górnik Pszów - Pasjonat Dankowice 3-2.