MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Tu w woj. śląskim nie będzie prądu nawet do 10 godzin! Oto LISTA miast i wsi. Sprawdź HARMONOGRAM

JAK
Wyłączenia prądu. To może dotyczyć twojej ulicy! W dniach, od 6 do 10 maja 2024 r. w woj. śląskim mieszkańców wybranych miast i wsi czekają czasowe wyłączenia prądu. Przerwy są planowane i wyniosą nawet do 10 godzin! Gdzie dokładnie i kiedy? Publikujemy w galerii szczegółowy wykaz Tauronu - miasto, ulica i termin!

Tu w woj. śląskim nie będzie prądu nawet do 10 godzin! Oto LISTA miast i wsi. Sprawdź HARMONOGRAM

Z brakiem prądu muszą się liczyć mieszkańcy wielu miejscowości w woj. śląskim, w dniach 6 - 10 maja 2024. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które miasta i powiaty będą dotknięte i jak się przygotować.

TU NIE BĘDZIE PRĄDU!
Listę miast i wsi wraz z ulicami i terminami wyłączeń podajemy w galerii zdjęciowej

Planowane Wyłączenia Prądu: Przyczyny i Komunikacja

Planowane wyłączenia prądu są niezbędne dla konserwacji lub naprawy sieci. Tauron Dystrybucja zazwyczaj podaje planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej na 5 dni do przodu.

Podajemy planowane wyłączenia prądu. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy.

Czy wiadomość dotyczy twojej ulicy? Sprawdź:

W tych miejscowościach w woj. śląskim wyłączą prąd tuż przed...

Co Robić, Gdy Zabraknie Prądu: Praktyczne Wskazówki

"Pamiętaj, w razie zagrożenia lub poważnej awarii dzwoń na 991." - przypomina Tauron. Jeżeli brak prądu występuje w twoim mieszkaniu lub domu, sprawdź bezpieczniki – najpewniej tu tkwi problem. Gdy nie ma prądu w całym bloku lub na klatce schodowej, skontaktuj się z właścicielem budynku lub administratorem. Gdy nie ma prądu na całej ulicy lub w okolicy, to najprawdopodobniej jest to planowane wyłączenie lub awaria.

Mieszkańcy powinni być przygotowani na planowane wyłączenia prądu, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Wszyscy powinni znać godziny odcięcia prądu oraz konkretne adresy, których to dotyczy. Zapewnij, że jesteś na bieżąco z najnowszymi informacjami, aby uniknąć niespodzianek.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wisla.naszemiasto.pl Nasze Miasto