MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Zaprzęg Świętego Mikołaja znów wyruszył, by czynić dobro i spełniać marzenia dzieci.

Akcja Specjalna Zaprzęg Świętego Mikołaja
Listy do świętego Mikołaja pewnie już dawno napisane a dzięki wsparciu Partnerów zawarte w nich prośby i marzenia zostaną spełnione. Dzięki Wam na wielu dziecięcych twarzach ponownie zagości uśmiech.

Gdy w radiu słychać już „Last Christmas”, a sklepowe witryny rozświetlają choinkowe lampki – to znak, że nadszedł grudzień i większość z nas opanował przedświąteczny nastrój. Ten ostatni miesiąc roku jest wyjątkowy z wielu względów. Gromadzi bliskich sobie ludzi przy wspólnym stole, składania do przemyśleń i podsumowań. No i, co najważniejsze dla najmłodszych, przynosi radość z prezentów. Niestety, nie dla każdego dziecka grudzień to miesiąc magii i niespodzianek. Wiele z nich nie znajdzie pod choinką żadnego prezentu, bo warunki, w których żyją, nie dają im takiej możliwości.

Akcja Zaprzęg Świętego Mikołaja

Wspólnie z Partnerami, a więc różnymi firmami, które zdecydują się do nas dołączyć, kolejny raz stworzyliśmy wyjątkowy Zaprzęg Świętego Mikołaja. Jego celem jest obdarowanie jak największej liczby dzieci prezentami. Ale nie tylko. Niektóre z nich będą miały możliwość np. wyjechać na niezapomniane ferie zimowe.

Są to podopieczni wybranych stowarzyszeń, domów pomocy i fundacji z całej Polski. Dzięki naszej współpracy i Waszej hojności, wielu z nich otrzyma wymarzone prezenty.

W tym roku "Zaprzęg Świętego Mikołaja" pomoże w zakupie świątecznych i noworocznych prezentów dla podopiecznych Fundacji Rodzin Polskich w Świętochłowicach.
Fundacja Rodzin Polskich im św. Jana Pawła II powstała w 2011 roku. Siedziba fundacji zlokalizowana jest na terenie miasta Świętochłowice. Celem organizacji jest pomoc rodzinom, dzieciom i osobom starszym. Wsparcie przejawia się poprzez m.in. przeciwdziałanie przemocy i zachowaniom antyspołecznym, promowanie i organizację wolontariatu, prowadzenie działalności charytatywnej, wspieranie edukacji. Fundacja pomaga wszystkim, którzy zmagają się z przeróżnymi problemami, aby działać przeciw ich wykluczeniu społecznemu.

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY

Partnerem ogólnopolskim naszej akcji jest Muszynianka sp. z o.o. - polska firma z wieloletnia historią i tradycją.
Producent naturalnej wody mineralnej „Muszynianka”, od lat realizująca strategię społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).
Firma aktywnie wspiera lokalne społeczności poprzez projekty edukacyjne, kulturalne, a także sportowe.
Ponadto angażuje się w ochronę środowiska, podejmując działania mające na celu zrównoważony rozwój i redukcje wpływu na ekosystem.

Partnerem Ogólnopolskim akcji ,,Zaprzęg Świętego Mikołaja’’ jest Bank Pekao S.A., który jest jedną z największych inwestycji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z 310 mld zł aktywów. Bank Pekao obsługuje ponad 6,6 mln klientów.
Międzynarodowe grono ekspertów doceniło strategiczne podejście banku do prowadzenia działalności, a także rozwiązania wprowadzane w zakresie cyfryzacji, takie jak m.in. Omnibank CRM. Bank Pekao S.A. uhonorowany został prestiżowym tytułem „Bank of The Year 2023 in Poland” przyznawanym przez jeden z najważniejszych tytułów branży finansowej – miesięcznik The Banker należący do grupy The Financial Times.

W zaprzęgu znajdą się nie tylko zabawki i słodycze

Wiemy, że lalka, kolorowe klocki i nowiutka książka wywołają uśmiechy na niejednej twarzy. Jednak za środki przekazane przez naszych darczyńców pomóc będziemy mogli również w inny sposób. W zeszłym roku część fundacji i stowarzyszeń, dzięki wsparciu naszych Partnerów, zafundowała swoim podopiecznym niezapomniane ferie. Inni z kolei za zebrane pieniądze kupowali protegowanym rzeczy pierwszej potrzeby. W symbolicznym worku św. Mikołaja, oprócz zabawek i słodyczy pojawiały się również środki na zakup niezbędnych leków, sprzętu medycznego, czy pokrycie bieżących wydatków. Jesteśmy uważni na wszystkie potrzeby zgłaszane przez fundacje i chcemy, by te środki zostały wykorzystane jak najlepiej.

Przyłączyli się do naszej akcji

Gdyby nie firmy, które wymieniamy poniżej, akcja na pewno nie miałaby sensu. Wiemy, że na Was zawsze można liczyć i gdy chodzi o dobro i szczęście dzieci – nie zastanawiacie się ani chwili. W tym roku swoje saneczki do Zaprzęgu Świętego Mikołaja przyłączyli:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Zaprzęg Świętego Mikołaja znów wyruszył, by czynić dobro i spełniać marzenia dzieci. - Dziennik Zachodni

Wróć na wisla.naszemiasto.pl Nasze Miasto