W kadencji 2018-2024 w tym gremium zasiadały 23 osoby. Teraz o głosy walczyć będzie aż 233 kandydatów z 8 komitetów wyborczych. Sześć z nich wystawiło po 31 osób, jeden 30 i jeden 17. Na listach zatwierdzonych przez Państwową Komisję Wyborczą nie brakuje ciekawych nazwisk.
KKW KOALICJA OBYWATELSKA
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 1
- 1. Bętkowski Jacek
- 2. Urbańska Agnieszka
- 3. Berendt Leonard Franciszek
- 4. Rutecki Maciej Zygmunt
- 5. Rudnicka Małgorzata
- 6. Osińska-Mezer Marzenna Teresa
- 7. Klimek Magdalena Bogumiła
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 2
- 1. Kaźmierczak Patryk Piotr
- 2. Żukowska Maria Łucja
- 3. Radulska Wiktoria Maria
- 4. Wojciechowski Rafał Krzysztof
- 5. Mochalska Agnieszka
- 6. Kopeć Jan
- 7. Krokowska Natalia Maria
- 8. Krokos Przemysław
- 9. Gawroński Michał
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 3
- 1. Jaskulska Danuta Barbara
- 2. Kopeć Jarosław Artur
- 3. Oliwkowski Łukasz Szymon
- 4. Dargacz Andrzej Roman
- 5. Bazelak Monika
- 6. Chwiłowicz Katarzyna Kazimiera
- 7. Dąbek Daria Maria
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 4
- 1. Piniewski Wojciech
- 2. Podogrodzka Ewa Maria
- 3. Ratajczak Julia Katarzyna
- 4. Harenda Joanna
- 5. Sikora Dariusz
- 6. Królewicz Mirosław
- 7. Pawlak Wojciech Marek
- 8. Wąśniewski Waldemar Roman
KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 1
- 1. Rychwicki Robert Jan
- 2. Kowalkowski Mirosław
- 3. Wojtasiński Jarosław
- 4. Urbańska Maria
- 5. Kasprowicz Sebastian Adam
- 6. Nowak Ilona Julia
- 7. Jóźwiak Beata Mariola
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 2
- 1. Karaszewski Mikołaj
- 2. Kurek Mikołaj
- 3. Stachowiak Jerzy
- 4. Fita Wiktoria
- 5. Pieszak Monika
- 6. Przybylski Sławomir
- 7. Zwierzchowski Łukasz Błażej
- 8. Luber Adriana
- 9. Cabańska Katarzyna Barbara
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 3
- 1. Czerwiński Andrzej
- 2. Borzęcki Adam Piotr
- 3. Idzik Michał Jacek
- 4. Wojciechowska Jadwiga
- 5. Kiersztan Adam
- 6. Zielińska Danuta Teresa
- 7. Zamczała Olga Maria
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 4
- 1. Luber Jakub Andrzej
- 2. Szeliga Agnieszka
- 3. Kazimierska-Drobny Katarzyna
- 4. Sadowska Martyna Kinga
- 5. Muniak Piotr Mariusz
- 6. Pniewski Wiktor Mikołaj
- 7. Urbanek Maciej
- 8. Walerowicz Daniel Józef
KKW LEWICA
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 1
- 1. Haba Robert Stanisław
- 2. Kruszewska Oliwia Małgorzata
- 3. Paczkowski Marek
- 4. Połomska Anna
- 5. Chorążewska Kamila Bogumiła
- 6. Pułaczewski Mateusz
- 7. Kmitta Joann
a
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 2
- 1. Rosiński Ryszard
- 2. Popielarski Jacek
- 3. Kaszak Mariusz Piotr
- 4. Linettej Mariusz Marian
- 5. Paczkowska Martyna Ewa
- 6. Chabasińska Magdalena
- 7. Rosińska Anna Krystyna
- 8. Major Aleksandra Beat
- 9. Jaskólski Piotr Wojciech
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 3
- 1. Błaszak Zdzisław Tomasz
- 2. Nawrot Zbigniew
- 3. Gralak Grażyna Stanisława
- 4. Gimińska Magdalena
- 5. Kupisz Małgorzata Barbara
- 6. Szymkowiak Marek Krzysztof
- 7. Boczar Mirosława Leokadia
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 4
- 1. Skoczylas Stanisław
- 2. Rydzik Hanna
- 3. Moszczyński Lech
- 4. Gralik Ewa
- 5. Prusińska Aleksandra
- 6. Szymańska Zofia Maria
- 7. Kopczyński Zdzisław Bartłomiej
- 8. Czaplicki Bartosz
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 1
- 1. Olszewski Grzegorz
- 2. Mikołajczyk-Cabańska Anna Salomea
- 3. Głowacki Dariusz
- 4. Drzewiecka Irena Małgorzata
- 5. Złotowski Bogdan
- 6. Kretkowski Tomasz
- 7. Morawska Elżbieta Romana
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 2
- 1. Tarczewski Jacek Andrzej
- 2. Polak Damian Czesław
- 3. Leszczyński Marek Jan
- 4. Gąsiorowska Danuta Zofia
- 5. Kurkowiak Edward
- 6. Rosińska Danuta Barbara
- 7. Mazur Daniela Wanda
- 8. Mikołajczak Edmund
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 3
- 1. Napierkowska Renata
- 2. Stachowiak Jowita Patrycja
- 3. Cabański Rafał
- 4. Gerus Gabriela Agnieszka
- 5. Kurkowiak Elżbieta
- 6. Sokołowski Adam Dariusz
- 7. Kociszewski Mateusz
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 4
- 1. Gaj Jan Paweł
- 2. Browiński Marek Mariusz
- 3. Kaleta Zofia
- 4. Grącki Ireneusz Serafin
- 5. Mikołajczak Dorota
- 6. Łada Mikołaj Maksymilian
- 7. Kędzierska Anna Krystyna
- 8. Szełęga Wojciech Mariusz
KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 1
- 1. Kaczmarek Grzegorz
- 2. Pałasz Karolina Joanna
- 3. Sobczak Alicja
- 4. Ratajczak Krzysztof
- 5. Gremblewska Paulina Agnieszka
- 6. Mokrzycka Alicja
- 7. Kailing Jarosław
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 2
- 1. Koman Ewa Małgorzata
- 2. Sendor Daniel Krzysztof
- 3. Matkowski Tomasz
- 4. Sarkowicz Patrycja Katarzyna
- 5. Wojtczak Ewelina Beata
- 6. Kacprzak Elżbieta Agnieszka
- 7. Klimaszewski Wojciech
- 8. Mrówczyński Jarosław Jan
- 9. Kobielski Norbert Piotr
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 3
- 1. Kwiatkowski Waldemar
- 2. Kempska Ewa Mariola
- 3. Szczepański Hubert Jakub
- 4. Nawrocka Sylwia
- 5. Witoń Karolina Barbara
- 6. Błońska Agnieszka
- 7. Melkowski Wojciech
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 4
- 1. Marcinkowski Tomasz
- 2. Jardanowska Elżbieta Maria
- 3. Jasnowski Maciej
- 4. Kujawa Sebastian
- 5. Polaszewski Jarosław
- 6. Czajkowska Monika Magdalena
- 7. Ziemba Weronika
- 8. Michalczyk Łukasz
KWW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 1
- 1. Kaczalski Kamil
- 2. Wojciechowski Michał Sławomir
- 3. Sarnowska Anna
- 4. Knasiak Daria Magdalena
- 5. Frątczak Arkadiusz
- 6. Klimek Zuzanna Maria
- 7. Łaszkiewicz Krzysztof Aleksander
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 2
- 1. Lewandowski Rafał Piotr
- 2. Stępniewska Izabela
- 3. Olejniczak-Bembnista Dominika Marta
- 4. Jasiński Dawid Marek
- 5. Wyciechowski Kamil
- 6. Zieliński Wiktor Jacek
- 7. Harenda Agata
- 8. Kukuła Justyna
- 9. Piskadło Sebastian
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 3
- 1. Stanisz Bartłomiej Adam
- 2. Zawadzka Dorota
- 3. Piwek Adrian Tomasz
- 4. Kociuk Monika
- 5. Królikowska Katarzyna
- 6. Kubiak Katarzyna
- 7. Bembnista Piotr
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 4
- 1. Fajok Arkadiusz Sebastian
- 2. Baksalary-Sperkowska Monika Maria
- 3. Kujawa Daniel Konrad
- 4. Hełminiak Magdalena
- 5. Skonieczka Marcin
- 6. Kukuła Daria
- 7. Kowalik Paulina Maria
- 8. Operacz Zbigniew
KWW MARKA SŁABIŃSKIEGO
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 1
- 1. Belzyt Zbigniew Waldemar
- 2. Kornacka Anna
- 3. Ratański Waldemar Adam
- 4. Sopolińska Ewa
- 5. Błaszak Wanda
- 6. Horodecki Marcin
- 7. Nawrocki Wiktor
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 2
- 1. Słabiński Marek
- 2. Mroziński Piotr Paweł
- 3. Kochmański Dominik
- 4. Latawiec Jarosław
- 5. Wegner Beata
- 6. Kochmańska Magdalena
- 7. Czaplicka Paulina Maria
- 8. Kopczyńska Regina Bogumiła
- 9. Stasiak Dariusz Szymon
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 3
- 1. Olech Jacek Andrzej
- 2. Pająk Dorota
- 3. Głowicki Dawid
- 4. Welerowicz Monika
- 5. Trela Piotr Andrzej
- 6. Szulc Magdalena
- 7. Ośmiałowska Zofia Danuta
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 4
- 1. Pająk Łukasz Radosław
- 2. Wegner Łukasz Mikołaj
- 3. Stasiak Anna Katarzyna
- 4. Drobny Tomasz
- 5. Szafrańska Krystyna
- 6. Chorążewski Michał
- 7. Głowicka Paulina Barbara
- 8. Puszkiewicz Wioletta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 1
- 1. Misterski Janusz
- 2. Lewandowski Jarosław Ignacy
- 3. Leśniewski Zbigniew
- 4. Chdzińska-Mochalska Urszula Joanna
- 5. Magalska Weronika Daria
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 2
- 1. Bańczyk Karolina
- 2. Ligocka Katarzyna
- 3. Bańczyk Natalia
- 4. Bąkowski Krzysztof
- 5. Zieliński Edward
- 6. Stefański Artur Jan
- 7. Bańczyk Jacek
Kandydaci w okręgu wyborczym numer 3
- 1. Stefańska Bogumiła Kazimiera
- 2. Derdowska Marlena
- 3. Krajniak Dominik
- 4. Krysztofiak Zenon Stanisław
- 5. Mochalski Jerzy Jan
W okręgu wyborczym numer 4 komitet nie wystawił kandydatów.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?