Wisła Ustronianka pokonała Gwarka Ornontowice

WIK
W rozegranym wczoraj meczu XII kolejki rozgrywek grupy drugiej IV ligi śląskiej Wisła Ustronianka pokonała Gwarka Ornontowice 2:1 (1:1).

Początek spotkania nie ułożył się po myśli podopiecznych Mirosława Szymury. Już w 15 minucie Dawid Boczar na raty pokonał Wojciecha Rogalę. Na szczęście siedem minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania po dośrodkowaniu Bartosza Byszki i główce Wojciecha Strusia.

Na początku drugiej połowy Janusz Bąk wygrał pojedynek „sam na sam” z bramkarzem Gwarka, Damianem Matrasem. Gospodarze nie zamierzali poprzestać na skromnym prowadzeniu, niestety Struś i Bąk nie potrafili wykorzystać wybornych sytuacji bramkowych. Szczęśliwie niewykorzystane okazje tym razem się nie zemściły.

Bramki: Wojciech Struś (22), Janusz Bąk (49) - Dawid Boczar (15).